Verenigingen

In Stevensweert zijn vele verenigingen actief. Het is de bedoeling dat op deze bladzijde gegevens van alle verenigingen komen te staan, zoals de naam en adres en vooral het telefoonnummer van de secretaris, het emailadres waar de vereniging op te bereiken is en eventueel de link naar de site van de vereniging. Om de site van de dorpsraad compleet te maken kunt u deze gegevens sturen naar: w.dirks@ziggo.nl

Klik op het logo van de vereniging om naar hun website te gaan.


Amici Insulae
Bestuur:
Contactadres secretaris:
de heer A. Peters
Kalebosstraat 5 
6096 BR Grathem  
Tel. 0475 – 452 187
secretarisamiciinsulae@ziggo.nl

Schutterscompagnie
“Sint Rochus” Stevensweert
Bestuur:
Contactadres secretaris:
de heer L. Graus
Thaalweg Oost 54
6102 EB Echt
info@rochuscompagnie.nl

 

Voetbalvereniging RKVV Stevensweert
Bestuur:
Contactadres secretaris:
de heer Remco Hannen
Tergouwen 12
6051 JE Maasbracht
Tel. 06 – 34 33 22 55
secretariaat@vvstevensweert.nl

CV De Leefhöbbers
Contactadres: Markt 5
6107 AT Stevensweert
Tel.: 06 – 5157 2548
secretariaat@leefhobbers.nl

Tennisvereniging Stevensweert TVSO
Bestuur:
Contactadres secretaris:
mevrouw J. van Ool
Tennispark TVSO
Julianalaan 6b
6107 BE Stevensweert
Tel.: 0475 – 551 881
secretariaat@stevensweert-tennis.nl

Harmonie Sint Stephanus Stevensweert
Bestuur:
Contactadres voorzitter/secretaris:
de heer F. Theunissen
Molenstraat Zuid 9a
6107 AL Stevensweert
Tel.: 0475 – 551 986
harmonie.stephanus@gmail.com

EHBO-vereniging “Manus Salvatrix”
Bestuur:
Contactadres voorzitter/secretaris:
de heer W. Dirks
Eiland 41 b
6107 CC Stevensweert
Tel.: 0475 – 551 785
w.dirks@ziggo.nl

Badmintonclub “Maasdroppers”
Secretaris/penningmeester
Daniëlle Cuijpers
Oranjelaan 53 
Maasbracht
Tel. 06 – 514 2849
Dcuijpers@cs.com

 

BC “Stevensweert”
Contactadres secretaris:
de heer Mark Michels
Eiland 12
6107 CC Stevensweert
bcstevensweert@outlook.com

 

Kindervakantiewerk Stevensweert
Comité:
Contactadres secretaris:
mevr. Inge Stassen
Singelstraat Zuid 25
6107 AM Stevensweert
Kvw.stevensweert@gmail.com

Stichting Kruisen en Kapellen
Contactadres voorzitter:
de heer L. Peeters
Sint Annadijk 1
6107 RA  Stevensweert

Seniorenvereniging Stevensweert
Bestuur :
Contactadres:
mevrouw C. Linssen-Stams
Eiland 33
6107 CC Stevensweert
Tel.: 0475 – 551 797

Hengelsportvereniging

Secretariaat:
Molenstraat Noord 12
6107 BJ Stevensweert
info@desnoekstevensweert.nl

Parochie Sint Stephanus Stevensweert:
Contactadres:
Pastoor L. Creemers
Kerkplein 2
6051 DT Maasbracht
Tel. 0475-468250
 
pastoor.creemers@parochie-federatie-maasbracht.nl
 
Print Friendly, PDF & Email